O firmě

Novinky

WinFAS - TECHAGRO 2024

8. 03. 2024

Navštivte naši expozici na největším veletrhu
zemědělské techniky ve střední Evropě!
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Číst více...

Jarní zdokonalovací školení

7. 03. 2024

Chcete-li získat plný potenciál z vašeho systému WinFAS, přidejte se k nám na jarním školení, která se konají v dubnu 2024! Bez ohledu na to, zda jste nový uživatel, který se teprve seznamuje s platformou, nebo pokročilý uživatel hledající další dovednosti, máme pro vás kurzy přizpůsobené vašim potřebám.

Pro nové uživatele: Naučte se základy ovládání jednotlivých modulů WinFAS. Od základních principů až po praktické aplikace, poskytneme vám pevný základ, který potřebujete k úspěšnému využívání systému.

Pro stávající uživatele: Rozšiřte své znalosti a získejte pokročilé dovednosti, které vám pomohou v maximálním využití možností, které WinFAS nabízí. Objevte nové funkce, tipy a triky, které vám ušetří čas a zvýší vaši produktivitu.

Naše školení jsou přizpůsobena vašim potřebám a vedená zkušenými instruktory, kteří vám poskytnou individuální pozornost a podporu.

Kde: Naše učebna ve Žďáru nad Sázavou - mapa

Přihlaste se nyní!

Chcete-li se dozvědět více a zarezervovat si své místo na našem jarním školení, klikněte na odkaz níže: Odkaz na přihlášení a podrobnosti o školení

 

Podzimní termíny školení 2023

15. 08. 2023

Jako každý rok i letos pokračujeme podzimní várkou školení, díky kterým se dozvíte také o nových postupech a možnostech programu. Veškerá školení budou probíhat v moderní učebně, kde Vám bude k dispozici kompletní lektorský tým. Navštivte nás osobně, rádi Vás opět uvidíme.

Číst více...

“Rozdávat radost a smích tam, kde se jich nedostává”

17. 05. 2023

V letošním roce jsme se opět zařadili mezi podporovatele Zdravotního klauna.

Číst více...

Jarní termíny školení 2023

15. 03. 2023

Jako každý rok i letos na jaře jsme vypsali nespočet školení, díky kterým se dozvíte o nových postupech a možnostech programu. Školení jsou vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé uživatele.

Číst více...

Šíření dat katastru

1. 03. 2023

Jak někteří víte, patříme mezi společnosti pro šíření dat katastru nemovitostí ve výměnném formátu.

Číst více...

Den firem na VOŠ a SPŠ ve Žďáře n. S.

24. 11. 2022

Dne 23.11. 2022 jsme se zúčastnili „Dne firem“ na VOŠ a SPŠ ve Žďáře nad Sázavou. Tato akce prezentuje nejen školu pro potencionální studenty, ale také společnosti, které nabízejí absolventům střední školy uplatnění.

Číst více...

Reference a případové studie
Nahoru