Moduly pro obchodníky
Pro obchodníky

Výrobní procesy

Evidujete si jednoduchou výrobu s recepturami a potřebujete odepisovat položky ze skladu? Informační systém WinFAS a modul Výrobní procesy spolehlivě eviduje výrobu a její plánování. Umožňuje současně naskladnit výrobek, provést spotřebu materiálu a případně ho prodat.

Výrobu můžete využít pro míchání krmných směsí v potravinářství a jiných. Ve výrobním procesu nabízíme možnost jednorázových zásahů – změny receptur výrobků, zadávání přirážek, slev i ovlivnění výsledné ceny výrobku.

Za účelem zpětných kontrol výrobních procesů si libovolně nadefinujete reporty provázané i do skladového hospodářství.

Míchání krmných směsí

Výrobu ve WinFASu můžete využít i v potravinářství, například pro míchání krmných směsí. Tato agenda zjednodušuje a urychluje řadu operací spojených s evidencí výroby krmných směsí, jako jsou spotřeba surovin, naskladnění směsí a jejich prodej.

Číst více...

Evidenční výroba

Evidenční výroba je založená na jednoduchém užití receptur, které jsou uživatelsky definovatelné pomocí tzv. kusovníku. Každá receptura obsahuje nějaké vstupy (např. suroviny, zpracovací náklady, polotovary, apod.) a výstupy (výrobek nebo polotovar). Nadefinovaný kusovník potom slouží jako zdroj pro samotný proces výroby.

Číst více...

Výroba s technickou přípravou

Při užití výrobních procesů ve WinFAS lze pracovat také v agendě výroby s technickou přípravou. Ta umožňuje plánovat výrobu od rezervace materiálu ve skladu, přes jeho spotřebu, povolení výroby, až po příjem výrobku na sklad a uzavření celého výrobního procesu.

Číst více...

Reference a případové studie
Nahoru