O firmě

Novinky

Dotace na financování pořízení / rozšíření systému WinFAS

4. 06. 2024

Nově jsme navázali spolupráci se společností RPA, která zajišťuje poradenství a zpracování dotačních projektů, které lze využít i při pořízení, případně rozšíření využití systému WinFAS.
V současné době je mimo jiné aktivní výzva „Digitální a Virtuální podnik – Dotace na pořízení nových IT technologií“, která je právě zaměřena na podporu digitalizace podniků a lze ji krom jiného využít i pro pořízení ERP systému WinFAS, případně u stávajících zákazníků na rozšíření o nové moduly. Ve spolupráci s dalšími technologickými partnery lze realizovat například projekty pro podporu e-comerce (e-shopy, nabídkové a objednávkové portály) dále pak systémy pro efektivní řízení skladové hospodářství (využití čteček čárových kódů, mobilních terminálů) či digitalizaci výroby (pořízení a integrace se specializovanými výrobními MES systémy). Součástí dotačního projektu ale můžou být i další položky jako HW vybavení a další.

Lze ale samozřejmě využít i dalších dotačních titulů či služeb společnosti RPA.

V případě dalších informací ohledně možností využití tohoto způsobu financování pro pořízení nebo rozšíření systému WinFAS nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám předvedeme možnosti naše systému a pomůžeme Vám na cestě k digitalizaci Vašeho podnikání.

RPA dotace logo

RPA dotace1

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TECHAGRO 2024 - PODĚKOVÁNÍ

27. 05. 2024

V letošním roce jsme se již tradičně zúčastnili zemědělské výstavy TechAGRO 2024. Touto formou bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás na stánku navštívili, a to jak stávajícím uživatelům, tak i novým zájemcům. Věříme, že ve vám setkání líbilo a díky vaší přítomnosti se cítíme posíleni a motivováni pokračovat v naší práci, abychom vám mohli nadále nabízet jeden z nejlepších ekonomických systému pro zemědělce – WinFAS.

Nashle na dalších akcích a těšíme se, že vás brzy uvidíme znovu.

S pozdravem,

Pracovníci společnosti WinFAS software s.r.o.

20240410 090851

 

Jarní zdokonalovací školení

7. 03. 2024

Chcete-li získat plný potenciál z vašeho systému WinFAS, přidejte se k nám na jarním školení, která se konají v dubnu 2024! Bez ohledu na to, zda jste nový uživatel, který se teprve seznamuje s platformou, nebo pokročilý uživatel hledající další dovednosti, máme pro vás kurzy přizpůsobené vašim potřebám.

Pro nové uživatele: Naučte se základy ovládání jednotlivých modulů WinFAS. Od základních principů až po praktické aplikace, poskytneme vám pevný základ, který potřebujete k úspěšnému využívání systému.

Pro stávající uživatele: Rozšiřte své znalosti a získejte pokročilé dovednosti, které vám pomohou v maximálním využití možností, které WinFAS nabízí. Objevte nové funkce, tipy a triky, které vám ušetří čas a zvýší vaši produktivitu.

Naše školení jsou přizpůsobena vašim potřebám a vedená zkušenými instruktory, kteří vám poskytnou individuální pozornost a podporu.

Kde: Naše učebna ve Žďáru nad Sázavou - mapa

Přihlaste se nyní!

Chcete-li se dozvědět více a zarezervovat si své místo na našem jarním školení, klikněte na odkaz níže: Odkaz na přihlášení a podrobnosti o školení

 

Podzimní termíny školení 2023

15. 08. 2023

Jako každý rok i letos pokračujeme podzimní várkou školení, díky kterým se dozvíte také o nových postupech a možnostech programu. Veškerá školení budou probíhat v moderní učebně, kde Vám bude k dispozici kompletní lektorský tým. Navštivte nás osobně, rádi Vás opět uvidíme.

Číst více...

“Rozdávat radost a smích tam, kde se jich nedostává”

17. 05. 2023

V letošním roce jsme se opět zařadili mezi podporovatele Zdravotního klauna.

Číst více...

Jarní termíny školení 2023

15. 03. 2023

Jako každý rok i letos na jaře jsme vypsali nespočet školení, díky kterým se dozvíte o nových postupech a možnostech programu. Školení jsou vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé uživatele.

Číst více...

Šíření dat katastru

1. 03. 2023

Jak někteří víte, patříme mezi společnosti pro šíření dat katastru nemovitostí ve výměnném formátu.

Číst více...

Reference a případové studie
Nahoru