O firmě

Novinky

Podzimní termíny školení 2023

15. 08. 2023

Jako každý rok i letos pokračujeme podzimní várkou školení, díky kterým se dozvíte také o nových postupech a možnostech programu. Veškerá školení budou probíhat v moderní učebně, kde Vám bude k dispozici kompletní lektorský tým. Navštivte nás osobně, rádi Vás opět uvidíme.

Číst více...

“Rozdávat radost a smích tam, kde se jich nedostává”

17. 05. 2023

V letošním roce jsme se opět zařadili mezi podporovatele Zdravotního klauna.

Číst více...

Jarní termíny školení 2023

15. 03. 2023

Jako každý rok i letos na jaře jsme vypsali nespočet školení, díky kterým se dozvíte o nových postupech a možnostech programu. Školení jsou vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé uživatele.

Číst více...

Šíření dat katastru

1. 03. 2023

Jak někteří víte, patříme mezi společnosti pro šíření dat katastru nemovitostí ve výměnném formátu.

Číst více...

Den firem na VOŠ a SPŠ ve Žďáře n. S.

24. 11. 2022

Dne 23.11. 2022 jsme se zúčastnili „Dne firem“ na VOŠ a SPŠ ve Žďáře nad Sázavou. Tato akce prezentuje nejen školu pro potencionální studenty, ale také společnosti, které nabízejí absolventům střední školy uplatnění.

Číst více...

Vzdělávejte se s WinFASem: externí školení

15. 11. 2022

Opět pořádáme externí školení, pro naše klienty i širokou veřejnost. Tématy Vás provedou zkušení lektoři, kteří jsou připraveni zodpovědět i veškeré dotazy. Podívejte se na přehled již vypsaných termínů a vzdělávejte se s námi.

Číst více...

27. ročník školení „Skalský dvůr"

4. 11. 2022

V roce 2022 jsme opět na tradičním místě, tradiční formou pořádali školení věnované novinkám ve WinFASu. Jsme velmi rádi za možnost se po dvou letech online školení s našimi klienty setkat osobně ve velmi příjemném prostředí Skalského dvora. Mile nás překvapila hojná osobní účast a z tohoto pohledu lze hodnotit Skalský dvůr 2022 jako velice úspěšný. Účastníkům školení jsme tak předali vyčerpávající informace o novinkách v programu WinFAS, bezprostředně jsme zodpověděli veškeré dotazy posluchačů a diskutovali i mimo rámec přednášek. 

Většina účastníků si s námi společně užila i pořádaný společenský večer.

Přečtěte si hlavní témata, a jaké nové možnosti Vám WinFAS přináší.

Číst více...

Reference a případové studie
Nahoru