O firmě

Novinky

Jarní termíny školení 2023

15. 03. 2023

Jako každý rok i letos na jaře jsme vypsali nespočet školení, díky kterým se dozvíte o nových postupech a možnostech programu. Školení jsou vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé uživatele.

Číst více...

Šíření dat katastru

1. 03. 2023

Jak někteří víte, patříme mezi společnosti pro šíření dat katastru nemovitostí ve výměnném formátu.

Číst více...

Den firem na VOŠ a SPŠ ve Žďáře n. S.

24. 11. 2022

Dne 23.11. 2022 jsme se zúčastnili „Dne firem“ na VOŠ a SPŠ ve Žďáře nad Sázavou. Tato akce prezentuje nejen školu pro potencionální studenty, ale také společnosti, které nabízejí absolventům střední školy uplatnění.

Číst více...

Vzdělávejte se s WinFASem: externí školení

15. 11. 2022

Opět pořádáme externí školení, pro naše klienty i širokou veřejnost. Tématy Vás provedou zkušení lektoři, kteří jsou připraveni zodpovědět i veškeré dotazy. Podívejte se na přehled již vypsaných termínů a vzdělávejte se s námi.

Číst více...

27. ročník školení „Skalský dvůr"

4. 11. 2022

V roce 2022 jsme opět na tradičním místě, tradiční formou pořádali školení věnované novinkám ve WinFASu. Jsme velmi rádi za možnost se po dvou letech online školení s našimi klienty setkat osobně ve velmi příjemném prostředí Skalského dvora. Mile nás překvapila hojná osobní účast a z tohoto pohledu lze hodnotit Skalský dvůr 2022 jako velice úspěšný. Účastníkům školení jsme tak předali vyčerpávající informace o novinkách v programu WinFAS, bezprostředně jsme zodpověděli veškeré dotazy posluchačů a diskutovali i mimo rámec přednášek. 

Většina účastníků si s námi společně užila i pořádaný společenský večer.

Přečtěte si hlavní témata, a jaké nové možnosti Vám WinFAS přináší.

Číst více...

Jarní termíny školení jsou tady

28. 03. 2022

Již tradičně jsme pro Vás připravili jarní blok školení, které Vám pomohou zdokonalit Vaši práci v IS WinFAS.Vybrat si můžete z několika témat, taktéž jsme zohlednili dvě úrovně obtížnosti. Školení jsou tedy vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé uživatele.

Číst více...

Proběhl již 26. ročník školení „Skalský dvůr," co se dělo?

13. 01. 2022

Již tradičně jsme ke konci roku 2021 pořádali školení věnované novinkám ve WinFASu. Do poslední chvíle jsme věřili, že letošní ročník proběhne prezenční formou a znovu se sejdeme  v příjemném prostředí Skalského dvora. Na poslední chvíli jsme ale museli plánované setkání odvolat a opět zvolit školení formou webináře. I přes veškeré komplikace a posun termínu kvůli nepříznivé epidemiologické situaci, hodnotíme Skalský dvůr 2021 jako velice úspěšný. Přednášející využili zkušeností z předešlého ročníku, který byl také  online, technické zázemí nás nezradilo a účastníkům školení jsme tak předali vyčerpávající informace o novinkách v programu WinFAS. Formou online chatu jsme navíc bezprostředně zodpověděli veškeré dotazy posluchačů. Přečtěte si hlavní témata, a jaké nové možnosti Vám WinFAS přínáší.

Číst více...

Reference a případové studie
Nahoru