O firmě

Novinky

Spojené Farmy přesunuly WinFAS na cloud

30. 07. 2019

Spojené farmy sdružující několik desítek farem a zemědělských podniků provozovaly až do letošního roku systém WinFAS na lokálních stanicích na jednotlivých farmách. Tento model však není optimální pro potřeby společné údržby, řízení a jednotného reportingu a neumožňuje využití všech nástrojů, které jsou pro tyto účely v systému WinFAS integrovány.

Koncem loňského roku jsme tak společně zahájili projekt přechodu systému WinFAS do datového centra, ke kterému se jednotlivé farmy připojují formou terminálového připojení.  Existuje tak pouze jedna centrální instalace systému WinFAS, ke které se jednotlivé farmy vzdáleně připojují. Tento model výrazně zjednoduší centrální údržbu a to jak z technického hlediska (zabezpečení, zálohování, minimální nároky na uživatelské stanice apod.) tak i metodického hlediska jednotná údržba nastavení, číselníků, reportů apod. Současně toto řešení umožní klientům maximální využití systému WinFAS a integrovaných holdingových nástrojů (např. online přístup a reporting k aktuálním datům všech firem ve skupině apod.)

Další e-shop přešel na nový konektor

17. 06. 2019

Nejnovější verzi konektoru jsme spustili na e-shopu společnosti POEX. Na nově spuštěném e-shopu si mohou objednávat jak zákazníci, tak obchodní zástupci za klienty, které mají ve správě. Projekt byl realizován v kooperaci se společností XART, která zajistila vizuální stránku e-shopu.

Číst více...

Náš nový konektor je v kurzu

29. 05. 2019

Zájem o přechod na nový konektor 3.1 roste. Dokládá to další úspěšný projekt, kterým je spuštění e-shopu společnosti ATP motor. Projekt jsme zrealizovali ve spolupráci s grafickým studiem XART, které mělo na starosti vizuální stránku e-shopu.

Číst více...

Stavba Vysočiny 2018

23. 05. 2019

Naše nová administrativní budova se dostala do výběru nejlepších staveb Vysočiny 2018 v kategorii - cena veřejnosti. Tím nás můžete v hlasování podpořit a jak?

Poslat SMS (jedno tel. číslo - jeden hlas) ve tvaru STAVBA 8 na číslo 9001003 (cena SMS je 3Kč).

Hlasovat můžete až do půlnoci do 31. května.

Více informací naleznete zde.

LIMES

1. 04. 2019

Spustili jsme další e-shop napojený přes konektor. Internetový obchod LIMES zaměřený především na prodej skleníků, pařenišť a vybavení pro zahradu.

Číst více...

Školení - jaro 2019

26. 03. 2019

Chcete si usnadnit práci ve WinFASu, nebo se dozvědět nové postupy a možnosti programu? Potřebujete znát program natolik, abyste si dokázali efektivně a rychle poradit s problémem nebo pomoci svým kolegům?

Číst více...

WinFAS členem ČTPZ

19. 03. 2019

Dne 1. března 2019 se společnost WinFAS software s.r.o. stala členem České technologické platformy pro zemědělství (ČTPZ).

Číst více...

Reference a případové studie
Nahoru