O firmě

Novinky

WinFAS podpořil Zdravotního klauna

18. 01. 2021

Kdo nebo co je Zdravotní klaun?

Je to dobročinná organizace s národní a mezinárodní působností, která od roku 2001 dětským i geriatrickým pacientům pomáhá procházet procesem léčby s úsměvem. V České republice působí 86 profesionálních Zdravotních klaunů, kteří pravidelně navštěvují 62 nemocnic, 8 domovů pro seniory a 2 hospice.

Co dělá?

Rozdává radost a smích nemocným dětem, osamoceným seniorům, ale i zdravotnickému personálu a blízkým lidem v jejich okolí.

Proč?

Pobyt v nemocnici jistě není pro nikoho příjemný, což platí dvojnásob u nejmenších pacientů. Strach z neznámého, cizí prostředí, bolest a osamění mají velký vliv na psychiku a celkovou pohodu malých pacientů. Někteří rodiče navíc nemohou z různých důvodů své děti v nemocnici doprovázet. Profesionální Zdravotní klauni vyzbrojeni přirozenou empatií, hudebním nadáním a nevšedními improvizačními schopnostmi proto vyrážejí na svoji misi do nemocnic rozveselit, pobavit a potěšit malé i velké.

Profesionální Zdravotní klauni přizpůsobují situaci potřebám jednotlivců. Každá návštěva Zdravotního klauna vychází z přítomného okamžiku. Vše je založeno na  improvizaci, empatii a okamžiku “tady a teď”. Každé setkání je nové, unikátní, neopakovatelné.

Profesionální Zdravotní klauni umí přesně pracovat s náladou, věkem a potřebami jedince. Vědí, kdo si chce hrát, kdo má chuť si povídat, kdo chce poslouchat písničky, nebo si společně s klauny zazpívat. Být Zdravotním klaunem je bez nadsázky tou největší životní rolí, za kterou se sice nedostávají zlaté sošky, ale úsměvy těch, kterým zrovna nemusí být do smíchu. A to je jednoznačně tím největším oceněním ze všech.

Doufáme, že naším darem vykouzlíme více úsměvů na tvářích těch, co to potřebují nejvíce. Jak říká náš jednatel Josef Niesner „Smích prý také léčí, tak snad vykouzlíme více úsměvů na tvářích těch, co to potřebují nejvíce.“

 

Skalák bude, ale jinak

21. 10. 2020

Vážení přátelé, uživatelé WinFASu,

rok se s rokem sešel a blíží se nám termín tradičního školení na Skalském dvoře.

Číst více...

WinFAS v době nouzového stavu

15. 10. 2020

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že s ohledem na vyhlášení nouzového stavu, jsme nuceni přijmout některá omezující opatření:

Číst více...

Nová Evidence vozidel

6. 10. 2020

Submodul Evidence vozidel doznal podstatných změn, které výrazným způsobem modul zpřehlednily. Díky tomu bude jeho užívání efektivnější a pohodlnější.

Nově Vám modul umožní na jednom místě vést kompletní evidenci vozidel včetně uživatelsky definovaných vlastností pro Vaše vlastní individuální potřeby. Propojením s dalšími moduly získáte podklady stažené z GPS pro výkaz práce, přehledy o spotřebě PHM, nebo snadné vytvoření silniční daně.

Více o submodulu najdete zde.

Neztrácejte čas ručním přepisováním dokladů

26. 08. 2020

Jeden z našich klientů požadoval zrychlit a především zprůhlednit komunikaci mezi systémy EUROPOS (obchodní systém čerpací stanice PHM) a ekonomickým systémem WinFAS. Stávající praxe ručního přepisování dokladů byla nadále neúnosná, nepřehledná a s vysokou mírou chybovosti.

Číst více...

Podzimní termíny školení jsou venku

6. 08. 2020

Vážení klienti,

nezúčastnili jste se jarních školení WinFASu? Připravili jste se tím o mnoho informací zaměřených na nové funkcionality a postupy programu, které Vám umožní využívat systém efektivněji. Proto jsme se rozhodli vypsat podzimní termíny jednotlivých školení, kde jsou pro Vás připraveny novinky a trendy, které Vám pomohou lépe využít škálu možností systému WinFAS.

kompletní seznam školení - najdete zde

Nové termíny školení

13. 05. 2020

Vážení klienti,

díky uvolňování jednotlivých opatření v nouzovém stavu jsme se rozhodli obnovit naše školení za předpokladu oboustranného dodržení nezbytných opatření, která jsou v této nelehké době nutná:

  1. krytí dýchacích cest (rouška, plastový kryt)
  2. zvýšená hygiena rukou (dezinfekci zajistíme)
  3. dostatečné rozestupy jednotlivých pracovních míst (v souvislosti s tímto opatřením je kapacita školení snížena na max. 9 účastníků)
  4. během přestávky nutno dodržovat předepsané rozestupy
  5. místo společného obědu bude zajištěno po celou dobu školení občerstvení

Přihlášky na původní termíny školení byly zrušeny, je nutné provést registraci na nově vypsaná školení znovu. Je to z důvodu, že některá školení se neopakují, nebo jsme je nevypsali vůbec. Kompletní seznam školení najdete zde.

Děkujeme všem, kteří mají i za současných ztížených podmínek potřebu se zdokonalit. My se Vám na oplátku budeme snažit přes všechna omezující opatření zajistit dostatečný komfort a plnohodnotný obsah školení.

za tým WinFAS
Ing. Josef Niesner
jednatel společnosti

Reference a případové studie
Nahoru