O firmě

Novinky

WinFAS v době nouzového stavu

15. 10. 2020

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že s ohledem na vyhlášení nouzového stavu, jsme nuceni přijmout některá omezující opatření:

Číst více...

Nová Evidence vozidel

6. 10. 2020

Submodul Evidence vozidel doznal podstatných změn, které výrazným způsobem modul zpřehlednily. Díky tomu bude jeho užívání efektivnější a pohodlnější.

Nově Vám modul umožní na jednom místě vést kompletní evidenci vozidel včetně uživatelsky definovaných vlastností pro Vaše vlastní individuální potřeby. Propojením s dalšími moduly získáte podklady stažené z GPS pro výkaz práce, přehledy o spotřebě PHM, nebo snadné vytvoření silniční daně.

Více o submodulu najdete zde.

Neztrácejte čas ručním přepisováním dokladů

26. 08. 2020

Jeden z našich klientů požadoval zrychlit a především zprůhlednit komunikaci mezi systémy EUROPOS (obchodní systém čerpací stanice PHM) a ekonomickým systémem WinFAS. Stávající praxe ručního přepisování dokladů byla nadále neúnosná, nepřehledná a s vysokou mírou chybovosti.

Číst více...

Podzimní termíny školení jsou venku

6. 08. 2020

Vážení klienti,

nezúčastnili jste se jarních školení WinFASu? Připravili jste se tím o mnoho informací zaměřených na nové funkcionality a postupy programu, které Vám umožní využívat systém efektivněji. Proto jsme se rozhodli vypsat podzimní termíny jednotlivých školení, kde jsou pro Vás připraveny novinky a trendy, které Vám pomohou lépe využít škálu možností systému WinFAS.

kompletní seznam školení - najdete zde

Nové termíny školení

13. 05. 2020

Vážení klienti,

díky uvolňování jednotlivých opatření v nouzovém stavu jsme se rozhodli obnovit naše školení za předpokladu oboustranného dodržení nezbytných opatření, která jsou v této nelehké době nutná:

  1. krytí dýchacích cest (rouška, plastový kryt)
  2. zvýšená hygiena rukou (dezinfekci zajistíme)
  3. dostatečné rozestupy jednotlivých pracovních míst (v souvislosti s tímto opatřením je kapacita školení snížena na max. 9 účastníků)
  4. během přestávky nutno dodržovat předepsané rozestupy
  5. místo společného obědu bude zajištěno po celou dobu školení občerstvení

Přihlášky na původní termíny školení byly zrušeny, je nutné provést registraci na nově vypsaná školení znovu. Je to z důvodu, že některá školení se neopakují, nebo jsme je nevypsali vůbec. Kompletní seznam školení najdete zde.

Děkujeme všem, kteří mají i za současných ztížených podmínek potřebu se zdokonalit. My se Vám na oplátku budeme snažit přes všechna omezující opatření zajistit dostatečný komfort a plnohodnotný obsah školení.

za tým WinFAS
Ing. Josef Niesner
jednatel společnosti

Opatření po dobu pandemie

16. 03. 2020

Vážení klienti,

z důvodů vývoje situace ohledně pandemie COVID-19 jsme zavedli následující opatření:

Číst více...

TECHAGRO 2020 přeloženo

6. 03. 2020

Veletrhy Techagro, Silva Regina a Biomasa se přesouvají do roku 2021.

Vedení Veletrhů Brno a.s. nám oznámilo, že se dohodlo s partnerskými oborovými svazy na přeložení veletrhů do termínu 11. - 15. dubna 2021 při zachování dvouleté periodicity v lichých letech.

Vyjádření generálního ředitele Veletrhů Brno a.s. Jiřího Kuliše: „K záležitosti přistupujeme profesionálně a manažersky. Nechceme zklamat důvěru našich zákazníků – vystavovatelů a návštěvníků, v této nejasné situaci. Byť z dnešního pohledu je veletrh proveditelný a nikdo takovou akci nezakazuje, může tomu být za několik dnů jinak. Proto musíme eliminovat veškeré vznikající náklady a rizika nyní, kdy začíná praktická příprava veletrhu. Přeložení veletrhu do lichých roků má svůj význam i vzhledem k novým termínům jiných evropských veletrhů.“

 

Reference a případové studie
Nahoru