Reference

ZEOS LOMNICE a.s.

Obor činnosti Zemědělství, Obchod
Počet uživatelů 10-24
Webová adresa http://www.zeoslomnice.cz/
Kontakt Přemysl Šulc, Ekonom
ZEOS LOMNICE a.s.

Naše společnost byla založena v roce 1999 Zemědělsko-obchodním družstvem Lomnice nad Popelkou. Sídlo firmy se nachází na severovýchodním okraji města Lomnice nad Popelkou, odkud je za příznivého počasí nádherný výhled na panorama Krkonoš.

Zabýváme se především zemědělskou výrobou v bramborářské výrobní oblasti nedaleko okresního města Semily. V živočišné výrobě, která je naší nosnou aktivitou, se zaměřujeme na výrobu mléka a odchov zástavových zvířat. V našich stájích se nachází okolo 900 dojnic včetně dalších cca 1800 kusů skotu v ostatních kategoriích. V současné době obhospodařujeme 1700 ha orné půdy a cca 900 ha travních porostů. V rostlinné výrobě se zabýváme především pěstováním obilovin, řepky, máku a brambor, které doplňují plochy pícnin a silážní kukuřice potřebné pro zajištění dostatečného a kvalitního krmení pro náš rozsáhlý chov zvířat.

Naše společnost se zaměřuje též na řadu nezemědělských činností. Jedná se především o prodej pohonných hmot, náhradních dílů, o služby v oblasti technických plynů, opravářské a klempířské práce. Dále zajišťujeme prodej a servis dojení a stájového příslušenství,  kde spolupracujeme nebo jsme autorizovanými servisními organizacemi společností Farmtec, DeLaval a  Westfalia Surge. Provádíme i opravy zemědělských, komunálních a ostatních typů strojů.

Od roku 2006  působíme jako regionální prodejce zemědělské techniky společnosti TOPAGRI (především finských traktorů Valtra a techniky značky KUHN) a sortimentu závěsných strojů společnosti Kverneland  Group. Tuto obchodní aktivitu jsme následně rozšířili i o prodej náhradních dílů na většinu dalších zemědělských strojů, prodávaných v naší republice, včetně nabídky ostatního spotřebního materiálu jako jsou senážní vaky a plachty, sítě a další podobné zboží.

Využívané oblasti

  • Zemědělské moduly
  • Ekomonické moduly
  • Obchodní moduly

Reference a případové studie
Nahoru