Organizace a řízení
Pro administrativu

Procesní řízení

WORKFLOW

Modul Workflow představuje efektivní nástroj pro řízení a dohled nad doklady zpracovávanými v programu WinFAS.  Jedná se o nástroj, který umožňuje:

Číst více...

INTERNÍ (PROCESNÍ) ROLE

Chcete-li využít maximální efektivity modulu Workflow, napojte jej na interní, nebo také procesní role. Výhodou procesních rolí je zjednodušení definice workflow procesu, specifikování pravomocí jednotlivých osob na firmě a v neposlední řadě – interní role nám dovolují pracovat se zástupy v době, kdy je schvalovatel mimo kancelář (např. dovolená, pracovní neschopnost, atd.). To znamená, pokud je schvalovatel nepřítomen, jsou automaticky všechny výzvy přesměrované na zástup v pořadí.

Číst více...

PLÁNOVAČ AKCÍ / AUTOMATICKÉ ODESÍLÁNÍ SESTAV

Tento modul spolupracuje s aplikací Plánovač úloh ve Windows a slouží k automatizovanému provádění činností v rámci WinFASu. Dokáže rozesílat požadované sestavy na e-mail nebo do složky, provádět refresh Workflow instancí, prověřovat insolvence zaměstnanců, vytvářet úkoly a další.
Díky logování máte přehled o tom, kdy a jak která operace proběhla.

Číst více...

FINANČNÍ PŘÍSLIBY A ŽÁDANKY

Modul Finanční přísliby a žádanky přináší novinku do řízení Vašich firemních financí a plánování budoucích výdajů firmy. Díky tomuto modulu můžete:

Číst více...

Reference a případové studie
Nahoru