Kariéra

Kariéra

Společnost WinFAS software (do roku 2018 Organizační kancelář s.r.o.) působí na trhu  již od roku 1991. Zabývá se zejména vývojem, distribucí a podporou ERP systému WinFAS. Systém je vyvíjen na platformě nástrojů společnosti Sybase (dnes SAP): databáze SQL Anywhere a klientské prostředí PowerBuilder. Našim pracovníkům nabízíme práci v příjemné prostředí, dobrém kolektivu kde klademe důraz na týmovou spolupráci a lidský přístup.

Neustále se rozrůstáme a hledáme kreativní, technicky zdatné a zdravě sebevědomé kolegy i brigádníky. Na oplátku nabízíme stabilní zaměstnání, mzdu odpovídající vašim dovednostem a široké spektrum benefitů.

 

Aktuálně volné pozice:

 

Odborný konzultant - administrativa a řízení podniku

Máš analytické a organizační schopnosti? Baví tě komunikace s lidmi? Zvládáš základní administrativní procesy jako jsou oběh a správa firemních dokumentů a dokladů, vč. jejich schvalování? Chceš se podílet na analýze a vývoji modulů v oblasti administrativy, zakázek a organizace/řízení firmy? Jsi komunikativní a chceš pracovat ve vstřícném kolektivu s přátelskou firemní kulturou, kde si nepotrpíme na zbytečné formality?

Číst více...

Odborný konzultant - ekonomika a účetnictví

Baví tě účetnictví? Sleduješ legislativní změny v oboru? Chceš se podílet na analýze a vývoji modulů v ekonomické oblasti? Jsi komunikativní a chceš pracovat ve vstřícném kolektivu s přátelskou firemní kulturou, kde si nepotrpíme na zbytečné formality.

Číst více...

Nezaujala tě naše nabídka?

Máš chuť, podílet se na vývoji systému WinFAS, ale žádná nabídka tě nezaujala? Pošli nám životopis s motivačním dopisem a společně se pokusíme najít možnosti spolupráce. Šikovní lidé se u nás v žádném případě neztratí.

Kontakt

  • Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem pošli na:

Romana Pavelková
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 566 654 917

Reference a případové studie
Nahoru