Moduly pro ekonomy
Pro ekonomy

Finance

Přehled o zaplacení dokladů je základem úspěšného podnikání. S informačním systémem WinFAS vždy zjistíte aktuální saldokonto a to i z nezaúčtovaných dat, stačí pravidelně zapisovat doklady úhrady a účtování můžete ponechat na později. Systém dovoluje organizačně rozdělit kompetence pro zápis dokladů, schvalování a realizaci jejich úhrad. K dispozici je vám bohatý výběr způsobů úhrad od plateb přes pokladnu s podporou EET, banku v elektronické i ruční podobě, propracovaný systém hlídání a nabízení záloh, zápočty, splátkové kalendáře a další.

Zápis dokladů a plateb

Program je optimalizovaný pro snadné a rychlé pořízení dokladů s možností rozdělení kompetencí mezi jednotlivé zaměstnance. Je tedy na vás, zda jeden pracovník provádí vše od zápisu dokladu přes jeho zaúčtování až po zaplacení, nebo stejné kroky rozdělíte mezi více pracovníků. Díky široké paletě nastavení přizpůsobíme chování modulu přesně vašim potřebám. Velký důraz je také kladen na hlídání konzistence dat. Mezi předpisem a úhradou tak existuje pevná vazba, která zabraní duplicitním platbám nebo opomenutí úhrady dokladu.

Číst více...

Kreditní informace

Nabízíme propojení našeho programu na různé zdroje kreditních informací. Přímo při vytváření faktur pak vidíte základní informace o spolehlivosti klienta v podobě semaforu, nebo si vyvoláte přímo podrobný report (* možnosti se liší podle zvoleného poskytovatele).

Číst více...

Reference a případové studie
Nahoru