Reference

Zemědělská a.s. Krucemburk

Obor činnosti Zemědělství, Obchod, Ekonomika a finance
Počet uživatelů 10-24
Webová adresa http://www.zemas.cz/
Kontakt krucemburk@zemas.cz
Zemědělská a.s. Krucemburk

Zemědělská a.s. Krucemburk akciová společnost se nachází na rozhraní Českomoravské vrchoviny a Železných hor, kde obhospodařuje 3 921 ha zemědělské půdy. Z části vlastní, ale většinou pronajaté pozemky jsou roztroušeny v 26 katastrech na rozhraní okresů Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou a Chrudim v nadmořské výšce kolem 600 metrů.

Akciová společnost byla založena právnickými osobami v roce 1995. Nosným odvětvím Zemědělské a.s. Krucemburk je především živočišná a rostlinná výroba. Mimo zemědělské činnosti nabízí a.s. v rámci svých podnikatelských aktivit ve středisku mechanizace ve Ždírci nad Doubravou prodej autobaterií, prodej náhradních dílů, opravy startérů a alternátorů, prodej nových pneumatik a protektorů na osobní a nákladní automobily, služby pneuservisu a prodej motorové nafty.

Objemy produkce a výsledky řadí akciovou společnost z pohledu dodavatelů a odběratelů mezi významné firmy v regionu. Toto postavení v agrárním sektoru i uvedená nezemědělská a obchodní činnost je společným výsledkem práce více jak 100 členného kolektivu zaměstnanců a.s.

Využívané oblasti

  • Zemědělské moduly
  • Ekomonické moduly
  • Obchodní moduly

 

Reference a případové studie
Nahoru