Reference

Agrofert, a.s.

Obor činnosti Zemědělství, Obchod, Ekonomika a finance
Počet uživatelů 150+
Webová adresa https://www.agrofert.cz/
Kontakt Ing. Milan Škvor
Agrofert, a.s.

Historie koncernu AGROFERT se píše téměř čtvrt století. Společnost založil v roce 1993 Ing. Andrej Babiš s pouhými 4 zaměstnanci a se zaměřením na obchod s hnojivy. Od té doby jsme se rozrostli na více než 250 subjektů z odvětví chemie, zemědělství, potravinářství, lesnictví a dřevařství, pozemních technologií, techniky a dopravy, obnovitelných zdrojů a médií. S rostoucím počtem společností pod hlavičkou AGROFERT jsme se stali jedním z největších privátních zaměstnavatelů v České republice. Každý den náš úspěch společně vytváří téměř 34 tisíc zaměstnanců, kteří dohromady pracují v 18 zemích na 4 kontinentech.

Ačkoliv jsme dnes již nadnárodní společností, stále zůstáváme především českou firmou. V České republice platíme daně, zejména v regionech reinvestujeme zisk našich společností, dáváme práci tisícům schopných pracovníků a snažíme se být partnerem desítkám škol, státní správě, neziskovému sektoru i místním komunitám. Jsme pevně spjati s regiony, v nichž působíme a v řadě z nich naše společnosti patří mezi nejvýznamnější a největší. I proto je naší strategií pohled do budoucnosti. Chceme, aby Česká republika a její obyvatelé prosperovali dlouhodobě. Věříme, že investice do ekologizace provozů, lepších technologií, do vzdělanosti a do neziskového sektoru tomu významně pomohou. Podporujeme všechny, kdo věří ve vlastní úspěch a nebojí se být aktivní.

Řekli o nás

"WinFAS poskytuje společnostem naší prvovýroby nejen širokou paletu modulů a funkčností, ale také velké množství uživatelsky přizpůsobitelných výstupů vhodných pro analýzu jak dat každé firmy, tak i přehledů za celý holding."

Ing. Milan Škvor
ředitel divize zemědělské prvovýroby

Využívané oblasti

  • Zemědělské moduly
  • Ekonomické moduly
  • Obchodní moduly
Reference a případové studie
Nahoru