O firmě

Dotace na financování pořízení / rozšíření systému WinFAS

Nově jsme navázali spolupráci se společností RPA, která zajišťuje poradenství a zpracování dotačních projektů, které lze využít i při pořízení, případně rozšíření využití systému WinFAS.
V současné době je mimo jiné aktivní výzva „Digitální a Virtuální podnik – Dotace na pořízení nových IT technologií“, která je právě zaměřena na podporu digitalizace podniků a lze ji krom jiného využít i pro pořízení ERP systému WinFAS, případně u stávajících zákazníků na rozšíření o nové moduly. Ve spolupráci s dalšími technologickými partnery lze realizovat například projekty pro podporu e-comerce (e-shopy, nabídkové a objednávkové portály) dále pak systémy pro efektivní řízení skladové hospodářství (využití čteček čárových kódů, mobilních terminálů) či digitalizaci výroby (pořízení a integrace se specializovanými výrobními MES systémy). Součástí dotačního projektu ale můžou být i další položky jako HW vybavení a další.

Lze ale samozřejmě využít i dalších dotačních titulů či služeb společnosti RPA.

V případě dalších informací ohledně možností využití tohoto způsobu financování pro pořízení nebo rozšíření systému WinFAS nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám předvedeme možnosti naše systému a pomůžeme Vám na cestě k digitalizaci Vašeho podnikání.

RPA dotace logo

RPA dotace1

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Reference a případové studie
Nahoru