O firmě

Jarní zdokonalovací školení

Chcete-li získat plný potenciál z vašeho systému WinFAS, přidejte se k nám na jarním školení, která se konají v dubnu 2024! Bez ohledu na to, zda jste nový uživatel, který se teprve seznamuje s platformou, nebo pokročilý uživatel hledající další dovednosti, máme pro vás kurzy přizpůsobené vašim potřebám.

Pro nové uživatele: Naučte se základy ovládání jednotlivých modulů WinFAS. Od základních principů až po praktické aplikace, poskytneme vám pevný základ, který potřebujete k úspěšnému využívání systému.

Pro stávající uživatele: Rozšiřte své znalosti a získejte pokročilé dovednosti, které vám pomohou v maximálním využití možností, které WinFAS nabízí. Objevte nové funkce, tipy a triky, které vám ušetří čas a zvýší vaši produktivitu.

Naše školení jsou přizpůsobena vašim potřebám a vedená zkušenými instruktory, kteří vám poskytnou individuální pozornost a podporu.

Kde: Naše učebna ve Žďáru nad Sázavou - mapa

Přihlaste se nyní!

Chcete-li se dozvědět více a zarezervovat si své místo na našem jarním školení, klikněte na odkaz níže: Odkaz na přihlášení a podrobnosti o školení

 

Reference a případové studie
Nahoru