O firmě

Platební terminál: automatický přepis částky přímo z programu

Na tohle jste čekali! Nově jsme navázali spolupráci s ČSOB a umožnili propojení platebních šuplíků s platebními terminály. Hlavní výhodou je automatické propsání částky do platebního terminálu a zároveň zpětný přenos chybových hlášek do WinFASu.. Tím se razantně sníží chybovost v částkách k platbě. Implementací propojení budete mít zajištěnou i kontrolu nad volbu platby hotově nebo kartou. Zjistěte, jaké další výhody vám tato inovace přináší.

80 % zákazníků dnes platí kartou. Nové řešení usnadní proces platby zákazníkům i obsluze.

Každý dnes spěchá a platba kartou je jedním z nejrychlejších a nejpohodlnějších řešení. Nyní může být podstatně rychlejší a profesionálnější. Dříve musela obsluha pokladny placenou částku ručně přepsat do terminálu. Dnes stačí jedno kliknutí a částka se do terminálu přenese sama!

Snadná implementace, mnoho výhod

A v čem je toto nové řešení tak skvělé? Ušetří čas jak obsluze pokladny, tak zákazníkovi. Částka k platbě se z programu převezme rovnou do platebního terminálu. Jednou z hlavních výhod je omezení chybovosti, která byla při ručním přepisu poměrně častá. Nově pokladní uvidí i důvod zamítnutí karty přímo na obrazovce. Musíme zmínit i vylepšenou možnost opravy chybně zadaného druhu platby. Dříve bylo nutné volat technickou podporu, nyní je odpovědný zaměstnanec schopen samostatných oprav až do chvíle uzávěrky terminálu.

Výhody platebního terminálu

Efektivní novinka už funguje v praxi

Jako pilotní projekt bylo propojení bankovních terminálů nasazeno na prodejnách společnosti ZZN Hospodářské potřeby. Její zástupce, pan Topinka, si novinku chválí. „Propojení platebních terminálů se systémem WinFAS velice urychlilo platby platebními kartami a usnadnilo pokladním obsluhu pokladen. Zcela vymizely chyby, které se občas stávaly při ručním zadávání částek do terminálu i rozdíly v platbách hotově a kartou. Pokladní systém je nyní jednodušší a pružnější“.  Buďte i vy mezi prvními firmami, které odhalí přínosy tohoto řešení.

Pro naše stávající zákazníky, které modul Pokladní prodej využívají, jsme připravili speciální cenovou politiku tohoto efektivního řešení. Kontaktujte nás a zjistěte vaše možnosti. Společně porosteme dál!


 

Reference a případové studie
Nahoru