O firmě

Inovativní funkce pro váš e-shop

V dnešním dynamickém prostředí je fungující e-shop neodmyslitelnou součástí úspěšného podniku. Stejně tak se do popředí dostává individuální přístup k zákazníkovi. Nově jsme umožnili odlišit plné a omezené přístupy do internetového obchodu.  Personalizovaný e-shop tak můžete mít snadno i vy!

Proč vyvíjíme nové funkce pro e-shop?

Víme, že samotná existence e-shopu je jedním z hodnotících kritérií, zda se o produkt zajímat a případně ho koupit. E-shop, objednávkový portál nebo webový katalog zvyšuje důvěryhodnost, image firmy a šanci obstát v konkurenčním boji. Stejně tak je potřeba si uvědomit, jak moc je dnešní trh dynamický. Těchto aspektů jsme si vědomi, a proto neustále vymýšlíme nové možnosti, které naše klienty dělají úspěšnými obchodníky. Soustředíme se proto na přesnost, rychlost a efektivitu, komplexně ve všech směrech.

Jak personalizace e-shopu funguje?

Stačí si jednoduše definovat skupiny uživatelů dle vašich požadavků. Konkrétní uživatel následně v internetovém obchodu uvidí pouze ty informace, které jsou pro něj určeny. To vše funguje na základě plných a omezených přístupů do e-shopu. Přínosem pak pro vás bude kontrola nad zobrazovanými údaji.

K čemu omezené přístupy využijete? Příklad z praxe

„Omezené přístupy využíváme pro skrytí nákupní ceny u jednotlivých položek. Protože například skladník nebo prodavačka tuto cenu znát nepotřebují. Vše ostatní, jako je stav skladu a doporučená maloobchodní cena vidí uživatelé bez rozdílu. Objednávat mohou zcela stejně, jako ti s plným přístupem“. Vysvětluje využití omezených přístupů v praxi pan Vrba, autorizovaný prodejce výrobků FABER.

Buďte úspěšným prodejcem i Vy!

Jste naším klientem a zaujala vás možnost této funkce? Kontaktujte nás! Naši odborníci Vám vše rádi vysvětlí a společně vymyslíte vhodné řešení na míru.

 

Co dělat pokud e-shop ještě nemáte? Po výběru dodavatele e-shopu budeme prostředníkem, který zajistí přenos aktuálních dat, z programu do online prostředí. Můžete využít například jednoho z našich technologických partnerů. Chcete vědět víc? Objednejte si nezávaznou prezentaci. Případně nás rovnou kontaktujte, rádi Vám poskytneme veškeré informace.

S námi totiž bude Vaše podnikání růst.

Reference a případové studie
Nahoru