O firmě

5 důvodů proč využívat modul Pozemky

Chcete si uspořádat evidenci pachtovních smluv? Rádi byste přehledně evidovali směny pozemků? Ulehčete si práci a zjistěte, co Vám nový modul přináší!

Díky mapám v modulu Pozemky uvidíte na první pohled všechny parcely, jednoduše a přehledně. Zákresy těchto parcel získáte importem z katastru nemovitostí. Jistě oceníte možnost náhledu na skutečně obhospodařované plochy. Nově jsme také vyvinuli speciální funkci, kterou ocení holdingové společnosti, zjistěte jakou. Vybrali jsme pro Vás 5 hlavních důvodů, proč modul Pozemky využívat. 

1. Komplexní propojení mezi moduly

Propojení všech modulů je jednou ze silných stránek WinFASu. Modul Pozemky není výjimkou! Vytvořené předpisy plateb lze hromadně převést do závazků, odkud následně probíhají úhrady dle zvoleného typu výplaty. Stavy zaúčtování a výplat můžete průběžně sledovat z modulu Pozemky.

Obrázek 2

 

2. Průvodce změnou vlastníka

Nově umožňujeme efektivně zpracovávat změny vlastnictví. Z jednoho místa lze pohodlně a komplexně provést celý proces, tzn. provést výběr parcel, upravit podíly vlastníků a aktualizovat stav v pachtovních smlouvách. S touto novou inovativní funkcí už nezapomenete provést všechny důležité kroky při změně vlastnictví.

3. Směny pozemků snadno a rychle

Řešíte, jak efektivně provést směnu pozemků? Na základě importu z LPIS lze na mapě vygenerovat zákresy dílů půdních bloků a evidovat směny parcel, které máte v pachtu, za parcely, které má v pachtu jiný vlastník. To vše během pár kliknutí!

4. Žádná čísla ale vizuální náhled v mapě!

Představte si situaci, kdy se chcete podívat, jakou výměru z pronajímané půdy skutečně užíváte. Podívejte se, jak se Vám během pár snadných kliknutí zobrazí mapa. Stačí si zde zvolit zobrazení vrstvy tzv. sporných parcel. Stav na mapě lze následně zobrazit v tiskové sestavě spolu s detailními výměrami a jejich rozdíly. Hotovo! Máte podklady, na nichž lze jasně vidět požadované informace o parcelách a jejich vizualizaci na mapě.

5. Zobrazení parcel holdingu

Holdingové firmy zcela jistě ocení možnost zobrazovat parcely dceřiných společností na jedné mapě. Získáte tím komplexní přehled o stavu parcel všech Vašich společností.
Zjistěte, jak může být Modul Pozemky nápomocný právě Vám!

 

Ať už modul Pozemky využíváte nebo teprve přemýšlíte nad jeho implementací, nebojte se kontaktovat naši technickou podporu, která Vás ráda s modulem blíže seznámí a zajistí jeho efektivní využití
právě pro Vás. Pro větší přehled toho, co modul nabízí, se podívejte zde.

 

Reference a případové studie
Nahoru