Partneři

Technologičtí partneři

Složitost dnešního světa je obrovská a pro IT svět toto platí dvojnásob. Systém WinFAS nemůže umět vše, proto navazujeme technologickou spolupráci s partnery, kteří se specializují na jednotlivé oblasti. Vzájemnou hlubší integrací WinFASu a těchto systémů pak můžeme společně nabídnou zákazníkům spolehlivá a komplexní řešení. S níže uvedenými partnery máme již spolupráci ověřenou na více realizovaných projektech.

Čtečky a čarové kódy

WHP TECHNIK s.r.o.

Je dodavatelem řešení pro mobilní sběr dat, se kterým úzce spolupracujeme. Informační systém WinFAS je připraven pro komunikaci se snímači čárových kódů a mobilními datovými terminály OPTICON v modulu "Řízení zásob".

Více o společnosti...

BARTECH

Je dodavatelem řešení pro mobilní sběr dat pro inventarizaci majetku v modulu „Evidence majetku“, se kterým úzce spolupracujeme. Informační systém WinFAS je připraven pro komunikaci s přenosným terminálem s displejem, klávesnicí a zabudovanou čtečkou čárových kódů.

Více o společnosti...

E-shopy

XART

Jedním z našich technologických partnerů je také společnost  XART s.r.o. - dodavatel webů, e-shopů a online aplikací na míru. Mezi hlavní služby firmy patří tvorba kompletních webových řešení, internetový marketing, ale i reklamní a grafické služby.

Více o společnosti...

Zdroje kreditních informací

Cribis

Cribis je spolehlivý datový zdroj o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osob z České a Slovenské republiky čerpající z více než 43 informačních zdrojů. Cribis Connected možňuje využívat data z aplikace Cribis přímo v číselníku klientů WinFASu a při zadávání nových dokladů. Zobrazit více informací o systému Cribis. Popis fungování ve WinFASu a postupy nastavení naleznete v tomto návodu.

Výroba

Netto Control

S dodavatelem NETTO Electronics s.r.o. úzce spolupracujeme v oblasti výroby pomocí propojení WinFAS na systém NETTOControl. Jedná se o výrobní informační systém, s nímž máme stanovené standartní datové rozhraní pro on-line komunikaci.

Více o společnosti...

Živočišná výroba

CRV Czech Republic

Je začleněná do do nizozemského holdingu CRV Holding navazuje na dlouholetou tradici v poskytování plemenného materiálu a služeb českým chovatelům skotu. CRV Czech Republic je díky kvalitě šlechtitelských programů, úrovni poskytovaných služeb a své celorepublikové působnosti největší plemenářskou firmou v České republice.

Více o společnosti...

  • Farmsoft
Reference a případové studie
Nahoru