Platforma WinFAS
Platforma WinFAS

Výstupy a exporty dat

Bez schopnosti efektivně prohlížet a exportovat data by byl systém pouze poloviční. S pomocí uživatelských generátorů sestav – IQ sestavy máte možnost vybrat přesně to, co chcete vidět. Zobrazit si konkrétní sloupce, filtrovat, třídit, vyhledávat a součtovat. Výsledkem nemusí být pouze vytištěná sestava či PDF, ale také graf, kontingenční tabulka (OLAP) nebo soubor exportovaný do Excelu, Open Office či XML.

Zpracováváte data více firem a potřebujete je porovnat? Díky funkci multifiremní pohled lze IQ sestavy spouštět ve více firmách nebo letech najednou a konečný výsledek zobrazit do jediné tabulky. Potřebujete spojit data z více modulů a firem do jediného komplexního reportingu v Excelu? Pomocí funkce data mining je možné i toto.

Vystavené faktury je možné také exportovat a to nejenom do běžného souboru PDF, tak především do formátů uzpůsobených pro elektronickou výměnu dokumentůEDI. WinFAS podporuje univerzální formát ISDOC pro běžnou elektronickou komunikaci, ale také EDI INHOUSE, TUNGSTEN NETWORK a další.

Reference a případové studie
Nahoru