Platforma WinFAS
Platforma WinFAS

Popis vlastností systému

Modularita

Chcete mít své podnikání více pod kontrolou, ekonomicky růst a vstupovat bez obav do dalších oblastí podnikání či zavádět nové podnikatelské procesy? Pak je WinFAS díky modularitě informační systém přesně pro vás. Umožňuje vám přizpůsobit rozsah využívaných modulů aktuálním požadavkům vašeho podnikání a platit jenom za to, co opravdu využíváte. Jednotlivé moduly jsou navíc navzájem provázány a spolupracují podle zásady „nic nepořizovat dvakrát“.

Přizpůsobení systému WinFAS

Žádné dvě firmy nejsou stejné, proto vám WinFAS nabízí bohaté možnosti uživatelského přizpůsobení přesně vašim potřebám. K tomuto účelu máte k dispozici velké množství nástrojů od řídících číselníků ovlivňujících celý systém, přes šablony až po uživatelská makra, kde změníte třeba pohyb kurzoru ve vybraném okně. Proti provádění nežádoucích změn je možné se bránit pomocí robustního systému přístupových práv. Nechcete nic sami nastavovat? Nemusíte. Prvotní nastavení programu provedeme v rámci implementace a s dalšími změnami vám také rádi pomohou naši pracovníci.

Výstupy a exporty dat

Bez schopnosti efektivně prohlížet a exportovat data by byl systém pouze poloviční. S pomocí uživatelských generátorů sestav – IQ sestavy máte možnost vybrat přesně to, co chcete vidět. Zobrazit si konkrétní sloupce, filtrovat, třídit, vyhledávat a součtovat. Výsledkem nemusí být pouze vytištěná sestava či PDF, ale také graf, kontingenční tabulka (OLAP) nebo soubor exportovaný do Excelu, Open Office či XML.

Zpracováváte data více firem a potřebujete je porovnat? Díky funkci multifiremní pohled lze IQ sestavy spouštět ve více firmách nebo letech najednou a konečný výsledek zobrazit do jediné tabulky. Potřebujete spojit data z více modulů a firem do jediného komplexního reportingu v Excelu? Pomocí funkce data mining je možné i toto.

Vystavené faktury je možné také exportovat a to nejenom do běžného souboru PDF, tak především do formátů uzpůsobených pro elektronickou výměnu dokumentůEDI. WinFAS podporuje univerzální formát ISDOC pro běžnou elektronickou komunikaci, ale také EDI INHOUSE, TUNGSTEN NETWORK a další.

Přístupová práva

V závislosti na velikosti vaší firmy si sami zvolíte, jak detailní práva chcete nastavit. Pro malé firmy s minimem pracovníků stačí nastavit přístupy do jednotlivých modulů, pro velké společnosti lze definovat přístup do jednotlivých databází, modulů, aplikací, funkčností, konkrétních dat či šablon. Práva je možné přidělovat skupinám uživatelů nebo přímo konkrétním lidem. Díky jednoduchému zařazování uživatelů do skupin je pak přidání dalšího pracovníka záležitostí okamžiku. Autentizaci uživatele je možné provádět proti heslu uloženému v databázi WinFASu nebo proti účtu v Active Directory.

Reference a případové studie
Nahoru