O firmě

LIMES

Spustili jsme další e-shop napojený přes konektor. Internetový obchod LIMES zaměřený především na prodej skleníků, pařenišť a vybavení pro zahradu.

OBR na web

Velká výzva pro nás byl konfigurátor skleníku, díky kterému si zákazník e-shopu může sám navrhnout svůj vlastní skleník. Vybrat si typ, rozměr, výplň, povrchovou úpravu, případně další vybavení, např. pěstitelský stůl.

Projekt pro firmu Limes využívá námi navržený konektor pro e-shop verze 3.1, který umožňuje data spravovat v informačním systému WinFAS a zobrazovat je na webu. Konektor je postaven na obousměrné komunikaci, kdy z WinFASu na e-shop můžete aktualizovat svá data (zboží, ceny, vlastnosti produktů, apod.) v libovolných časových intervalech. A naopak z e-shopu do WinFASu dokážete jednoduše stáhnout a zpracovat objednávky svých zákazníků.

Hlavním důvodem rozhodnutí firmy Limes pro využití konektoru bylo zjednodušení a zautomatizování uživatelské práce ve WinFAS včetně zpracování a exportu stavů objednávek, přes správu klientů a především úsporu času díky konfigurátoru, který nahradil ruční zpracování návrhů skleníků pro zákazníky. Zvolené řešení tak splnilo očekávání klienta k jeho plné spokojenosti.

 

Spustili jsme další e-shop napojený přes konektor

Reference a případové studie
Nahoru